SFP

SFP står for "small formfactor pluggable" og ble standardisert i 2001 som en arvtaker etter GBIC. Den er i dag den desidert mest anvendte typen transceiver og dekker protokoller som Ethernet, SDH, Fibre Channel, OTN, SDI/SMPTE, CPRI med flere. Supporterte bitrater spenner fra under 100 Mb/s til cirka 4 Gb/s. Den dekker så mange ulike applikasjoner at vi her i nettbutikken har tatt ut SFP'er for bruk på enkeltfiber (i motsetning til fiberpar) ut som egen kategori



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter" nedenfor.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:

Selv om du ikke finner riktig kompatibilitet/koding for en transceivertype kan det likevel hende vi kan levere den. Ta kontakt på chat, telefon eller mail.

1 2 >>
 
SFP-1000Base-LX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-LX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-SX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 9dB, MM
Varenr: SFP-1000Base-SX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-ZX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 80km 1550nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-ZX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-LXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-LXD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000BaseLX-RGD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Rugged 1310nm, 9dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000BaseLX-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L120D FiberworksSFP-1000Base-EZXD SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 120km 1550nm, 32dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L120D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L120D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 120km CWDM 1271nm-1611nm, 32dB, SM/MM
Varenr: SFP-L120D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L160D-CxxL Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 160km CWDM 1271nm-1451nm, 37dB, SM/MM
Varenr: SFP-L160D-CxxL
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L160D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 160km CWDM 1471nm-1611nm, 37dB, SM/MM
Varenr: SFP-L160D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L20D Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 20km 1310nm, 14dB,SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L20D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L40D Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km 1310nm, 20dB,SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L40D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000BaseL40RGD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Rugged 1310nm, 19dB, SM
Varenr: SFP-1000BaseL40RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L50D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 50km CWDM 1271nm-1611nm, 19dB, SM/MM
Varenr: SFP-L50D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-SXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 550m 850nm, 9dB, MM
Varenr: SFP-1000Base-SXD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000BaseSX-RGD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 550m, Rugged 850nm, 9dB, MM
Varenr: SFP-1000BaseSX-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-ZXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km 1550nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-ZXD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L80D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km CWDM 1271nm-1611nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-L80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000BaseZX-RGD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km, Rugged 1550nm, 24dB, SM
Varenr: SFP-1000BaseZX-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L80D-Cxx-RGD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km, Rugged CWDM 1271nm-1611nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-L80D-Cxx-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L120D-Dxxxx Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 120km DWDM, 32dB, SM
Varenr: SFP-L120D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-120-Dxxxx-RGD Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 120km, Rugged DWDM, 32dB, SM
Varenr: SFP-120-Dxxxx-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L40D-Dxxxx Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 40km DWDM, 20dB, SM
Varenr: SFP-L40D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-40-Dxxxx-RGD Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 40km, Rugged DWDM, 20dB, SM
Varenr: SFP-40-Dxxxx-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L80D-Dxxxx Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 80km DWDM, 23dB, SM
Varenr: SFP-L80D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-80-Dxxxx-RGD Fiberworks SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 80km, Rugged DWDM, 23dB, SM
Varenr: SFP-80-Dxxxx-RGD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-TX Fiberworks SFP, 10/100/1000Base-T Copper Interface for SGMII host systems
Varenr: SFP-1000Base-TX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-LX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 10km 1310nm, 13dB, SM/MM
Varenr: SFP-100Base-LX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-L160D Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 160km, DDM 1550nm, 36dB, SM
Varenr: SFP-100Base-L160D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100B-L160D-Cxx Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 160km, DDM CWDM 1471nm-1611nm, 36dB, SM
Varenr: SFP-100B-L160D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-FX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 2km 1310nm, 11dB, MM
Varenr: SFP-100Base-FX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-SX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 2km 850nm, 14dB, MM
Varenr: SFP-100Base-SX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-EX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 40km 1310nm, 29dB, SM
Varenr: SFP-100Base-EX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-ZX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 80km 1550nm, 29dB, SM
Varenr: SFP-100Base-ZX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100B-L40D-Cxx Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, DDM, 40km CWDM 1271nm-1611nm, 31dB, SM
Varenr: SFP-100B-L40D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100B-L80D-Cxx Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, DDM, 80km CWDM 1471nm-1611nm, 29dB, SM
Varenr: SFP-100B-L80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-155M-L160D-Cxx Fiberworks SFP, 100/155Mbps, DDM, 160 km CWDM 1471nm-1611nm, 36dB, SM
Varenr: SFP-155M-L160D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-T Fiberworks SFP, 1000Base-T Copper Interface for SerDes host systems
Varenr: SFP-GE-T
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-T Fiberworks' SFP, 100Base-T Copper Interface FX to TX convert
Varenr: SFP-100Base-T
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-L10D Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 10km 1310nm, 10dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-L10D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-SD Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 150m 850nm, 7dB, DDM, MM
Varenr: SFP-4GFC-SD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-30D-Cxx Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 30km, LowBand CWDM 1270nm-1470nm, 18dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-30D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-ER Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 40km 1550nm, 18dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.