Gigabit Ethernet CWDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
2146 38067 2743 1766 1947
 
SFP-L120D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 120km CWDM 1271nm-1611nm, 32dB, SM/MM
Varenr: SFP-L120D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L160D-CxxL Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 160km CWDM 1271nm-1451nm, 37dB, SM/MM
Varenr: SFP-L160D-CxxL
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L160D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 160km CWDM 1471nm-1611nm, 37dB, SM/MM
Varenr: SFP-L160D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L50D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 50km CWDM 1271nm-1611nm, 19dB, SM/MM
Varenr: SFP-L50D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-L80D-Cxx Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km CWDM 1271nm-1611nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-L80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.