SFP28

SFP28 er en videreutvikling av SFP+ for bruk på bitrater rundt 25 Gb/s, f.eks. 25 Gigabit Ethernet. Formfaktoren er ny og har ikke blitt tatt i bruk av så mange utstyrsprodusenter enda, og det finnes ikke et på langt nær like rikholdig utvalg av varianter som det gjør for SFP og SFP+.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter" nedenfor.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
33968 36553 35724 36567
 
SFP28-DAC Fiberworks SFP28 Copper Twinax cable (DAC) Passive
Varenr: SFP28-DAC
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP28-AOC Fiberworks SFP28, 25G Active Optical Cable (AOC) 25Gbase-SR, AOC
Varenr: SFP28-AOC
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP28-LR Fiberworks SFP28, 25GBASE-LR, DDM, 10km 1310nm, 6.4dB, SM
Varenr: SFP28-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP28-SR Fiberworks SFP28, 25GBASE-SR, DDM, 100m 850nm, 3.4dB, MM
Varenr: SFP28-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.