QSFP+  
"Quad Small Form-factor Pluggable"

 

QSFP+ står for "quad small form-factor pluggable" som er laget for 40 Gigabit Ethernet over fire kanaler à 10 Gb/s. Størrelsen er omtrent som en XFP. Konnektortypen er LC duplex for singlemodus og LM4-utgave og 12-fiber MPO for multimodus SR4.

 

Dersom du er interessert i å finne ut mer om de ulike transceivertypene så kan du lese mer om dem i denne artikkelen. Vi har også laget en flott liten artikkel om transceiverkompabilitet, som godt kan være til nytte dersom det er noe du lurer på.

Produktvelger/filter

Feltene for produktvelger/filter er nå flyttet opp til venstre. Kryss av ønskede kriterier så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter".