QSFP+

QSFP+ er en "quad SFP+" som er laget for 40 Gigabit Ethernet over fire kanaler à 10 Gb/s. Størrelsen er omtrent som en XFP. Konnektortypen er LC duplex for singlemodus og LM4-utgave og 12-fiber MPO for multimodus SR4.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
28758 21740 29329 22513 26314 38018 19167 37857 35787 19157
 
QSFP-40G-AOC Fiberworks QSFP+ 40G Active Optical Cable (AOC) 40GBASE-SR4, AOC
Varenr: QSFP-40G-AOC
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-DAC Fiberworks QSFP+ 40G Copper Twinax cable (DAC) Passive, 40GBASE-CR4
Varenr: QSFP-40G-DAC
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-4SFP-AOC Fiberworks QSFP+ to 4 SFP+ 40G Active Optical Cable 40GBASE-SR4, AOC
Varenr: QSFP-4SFP-AOC
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-4SFP-DAC Fiberworks QSFP+ to 4 SFP+ 40G Twinax cable (DAC) Passive, 40GBASE-CR4
Varenr: QSFP-4SFP-DAC
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-ER4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-ER4, 4 x 10.3 Gbps, 40km CWDM 1270-1330nm, 16.5dB, SM, LC
Varenr: QSFP-40G-ER4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-eSR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-eSR4, 4 x 10.3 Gbps, 400m 850nm, 1.9dB, MM, MPO connector
Varenr: QSFP-40G-eSR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-LR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-LR4, 4 x 10.3 Gbps, 10km CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM, LC
Varenr: QSFP-40G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-LX4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-LX4, 4 x 10.3 Gbps, 2km CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM/MM, LC
Varenr: QSFP-40G-LX4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-PSM4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-PSM4, 4 x 10.3 Gbps, 10km 1310nm, 6.6dB, SM, MPO
Varenr: QSFP-40G-PSM4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-SR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-SR4, 4 x 10.3 Gbps, 150m 850nm, 1.9dB, MM, MPO connector
Varenr: QSFP-40G-SR4
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.