Gigabit Ethernet m/DDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
3 6997 10 18 1742 1755
 
SFP-1000Base-LXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-LXD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L120D FiberworksSFP-1000Base-EZXD SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 120km 1550nm, 32dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L120D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L20D Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 20km 1310nm, 14dB,SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L20D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-L40D Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km 1310nm, 20dB,SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-L40D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-SXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 550m 850nm, 9dB, MM
Varenr: SFP-1000Base-SXD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-ZXD Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 80km 1550nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-ZXD
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.