CFP/CFP2/CFP4

C'en i CFP står for romertall 100 så dette er altså en transceiver for 100 Gigabit Ethernet. Vanligvis er signalet fordelt på 4 kanaler à 25 Gb/s. CFP er ganske stor (ca 15x8 cm) og strømkrevende og er allerede i ferd med å bli utkonkurrert av CFP2/4 og QSFP28. Konnektortypen er LC duplex for singlemodus og 12-fiber MPO for multimodus SR4-utgave

 

 

Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

 

 

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter" nedenfor.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
CFP-100G-ER4 Fiberworks CFP, 100GBASE-ER4, 4 x 25.8 Gbps, 40km 1310nm, 18dB, SM
Varenr:  CFP-100G-ER4
CFP-100G-LR4 Fiberworks CFP, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP2-100G-ER4 Fiberworks CFP2, 100GBASE-ER4, 4 x 25.8 Gbps, 40km 1310nm, 18dB, SM
Varenr: CFP2-100G-ER4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP2-100G-LR4 Fiberworks CFP2, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP2-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP4-100G-LR4 Fiberworks CFP4, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP4-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.