CFP/CFP2/CFP4

C'en i CFP står for romertall 100 så dette er altså en transceiver for 100 Gigabit Ethernet. Vanligvis er signalet fordelt på 4 kanaler à 25 Gb/s. CFP er ganske stor (ca 15x8 cm) og strømkrevende og er allerede i ferd med å bli utkonkurrert av CFP2/4 og QSFP28. Konnektortypen er LC duplex for singlemodus og 12-fiber MPO for multimodus SR4-utgave

 

 

Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

 

 

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
31168 37046 29475 32165
 
CFP-100G-LR4 Fiberworks CFP, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP2-100G-ER4 Fiberworks CFP2, 100GBASE-ER4, 4 x 25.8 Gbps, 40km 1310nm, 18dB, SM
Varenr: CFP2-100G-ER4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP2-100G-LR4 Fiberworks CFP2, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP2-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
CFP4-100G-LR4 Fiberworks CFP4, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: CFP4-100G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.