4G/2G/1G Fibre Channel CWDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
18378 3158 3213
 
SFP-4GFC-30D-Cxx Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 30km, LowBand CWDM 1270nm-1470nm, 18dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-30D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-50D-Cxx SmartOptics SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 50km CWDM 1470nm-1610nm, 18dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-50D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-4GFC-80D-Cxx Fiberworks SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 80km CWDM 1470nm-1610nm, 26dB, DDM, SM
Varenr: SFP-4GFC-80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.