KURS OG TJENESTER

Vi tilbyer en rekke utstyrsrelaterte tjenester i tillegg til ulike kurs innen fiberoptikk.

Her kan du lese mer om de ulike tjenester vi tilbyr deg. I tillegg finner du noe i produktlisten nederst på siden her.

 

Vi tilbyr kurs innen det meste av fiberoptisk teknologi og WDM.

 

Enten du er helt ny i faget, eller har vært med en stund, så er det alltid fint å få litt faglig påfyll. Vi har gode kursholdere som er genuint opptatt av faget, og som garantert vil inspirer deg til å lære enda mer om fiberoptikk.

 

I vår kurskalender holder vi deg løpende orientert om datoer for kommende kurs. 

 

Noen eksempler på kurs vi kan tilby deg er: 

I tillegg kan vi skreddersy kurs for deg og ditt firma dersom det er ønskelig. Ta kontakt med Trond for å få vite mer om disse mulighetene.

Fjern alle
Velg visning:
Sortèr på:
 
TEK-SERVICE-FUTURA  Konnektorbytte på  FUTURA målesnor
Varenr:  TEK-SERVICE-FUTURA
TEK-KONNBYTTE-SCA  Konnektorbytte på målesnor, SC/APC
Varenr:  TEK-KONNBYTTE-SCA
TEK-KONNBYTTE-SCU  Konnektorbytte på målesnor, SC/UPC
Varenr:  TEK-KONNBYTTE-SCU
TEK-OMKODING-10G  Omkoding av 10G-transceiver SFP+ eller XFP
Varenr:  TEK-OMKODING-10G
TEK-OMKODING-SFP  Omkoding av 1G transceiver SFP
Varenr:  TEK-OMKODING-SFP
TEK-OMKODING-QSFP  Omkoding av 40G/100G transceiver QSFP+ eller QSFP28
Varenr:  TEK-OMKODING-QSFP
TEK-SERVICE-OCPM-18  Service på OCPM-18 CWDM Analyzer
Varenr:  TEK-SERVICE-OCPM-18
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.