XFP

XFP er en avansert transceiver for 10 Gigabit Ethernet, STM-64, OTU-2 og 8G/10G Fibre Channel som ble standardisert i 2003. SFP+ har nå overtatt som den mest populære formfaktoren for disse bitratene men XFP er fortsatt mye brukt i rutere og optiske transportplattformer hvor ytelse er viktigere enn maksimal porttetthet. Konnektortypen er LC duplex for vanlig tofiber-utgave og LC simplex for bidi-utgave.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
18270 18288 18324 18306 18342 18360 37097 37108 899 1142 891 19841 880 907 1191 29024 6914 16315 18829 18900 3516 3522 3530 4959 19943 3519 3525 4958
 
XFP-10GE-BX10D-23 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 10km TX/RX=1270nm/1330nm, 10dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX10D-23
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX10D-32 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 10km Tx/Rx=1330/1270nm, 9dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX10D-32
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX40D-23 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 40km Tx/Rx=1270/1330nm, 14dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX40D-23
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX40D-32 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 40km Tx/Rx=1330/1270nm, 14dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX40D-32
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX60D-23 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 60km Tx/Rx=1270/1330nm, 20dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX60D-23
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX60D-32 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 60km Tx/Rx=1330/1270nm, 20dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX60D-32
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX80D-45 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 80km Tx/Rx=1490/1550nm, 23dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX80D-45
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-10GE-BX80D-54 Fiberworks XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 80km Tx/Rx=1550/1490nm, 23dB, LC
Varenr: XFP-10GE-BX80D-54
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ER Fiberworks XFP, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km 1550nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ER-Cxx Fiberworks XFP, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km CWDM 1470nm-1610nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-ER-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-LR Fiberworks XFP, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 8dB, SM
Varenr: XFP-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ER-CxxL Fiberworks XFP, 10GBase-LR, DDM, 40km, Low-Band CWDM 1270nm-1450nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-ER-CxxL
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-SR Fiberworks XFP, 10GBase-SR, 10.3125 Gbps, DDM, 82m 850nm, 5dB, MM
Varenr: XFP-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ZR Fiberworks XFP, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: XFP-ZR
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ZR-Cxx Fiberworks XFP, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km CWDM 1470nm-1610nm, 24dB, SM
Varenr: XFP-ZR-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-MR-100D-Dxxxx Fiberworks XFP, 10GBase-ZR, 9.95-11.1 Gbps, 100km DWDM, 26dB, SM, DDM
Varenr: XFP-MR-100D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-MR10G-ZR120D-U Fiberworks XFP, 10GBase-ZR, 9.95-11.1 Gbps, 120km 1550nm, 26-31dB, SM, DDM, Fiberworks
Varenr:  XFP-MR10G-ZR120D-U
XFP-MR-L120D-Dxxxx Fiberworks XFP, 10GBase-ZR, 9.95-11.1 Gbps, 120km DWDM, 26-31dB, SM, DDM
Varenr: XFP-MR-L120D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-L-OC192-SR1-LP-C FiberworksXFP10GLR-192SR-L XFP, 9.5-11.1 Gbps, 10km, Low Power 1310nm, 5dB, SM, Cisco
Varenr:  XFP-L-OC192-SR1-LP-C
XFP-MR80D-NC-DTUN Fiberworks XFP, 9.9-11.3G, 80km, neg. chirp Tunable DWDM 50GHz ITU, 23dB, SM
Varenr: XFP-MR80D-NC-DTUN
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-L-OC192-SR1 Fiberworks XFP, I-64.1, 9.5-11.1 Gbps, 10km 1310nm, 8dB, SM
Varenr: XFP-L-OC192-SR1
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-Z-OC192-LR2 Fiberworks XFP, L-64.2, 9.5-11.1 Gbps, 80km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: XFP-Z-OC192-LR2
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-Z-OC192LR2-Cxx Fiberworks XFP, L-64.2, 9.5-11.1 Gbps, 80km CWDM 1470-1610nm, 24dB, SM
Varenr: XFP-Z-OC192LR2-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-ZOC192LR2Dxxxx Fiberworks XFP, L-64.2, 9.5-11.1 Gbps, 80km DWDM, 24dB, SM
Varenr: XFP-ZOC192LR2Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-E-OC192IR2-CxxL Fiberworks XFP, S-64.2b, 40km, Low Band CWDM 1270-1450nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-E-OC192IR2-CxxL
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-E-OC192-IR2 Fiberworks XFP, S-64.2b, 9.5-11.1 Gbps, 40km 1550nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-E-OC192-IR2
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-E-OC192IR2-Cxx Fiberworks XFP, S-64.2b, 9.5-11.1 Gbps, 40km CWDM 1470-1610nm, 13dB, SM
Varenr: XFP-E-OC192IR2-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-EOC192IR2Dxxxx Fiberworks XFP, S-64.2b, 9.5-11.1 Gbps, 40km DWDM, 14dB, SM
Varenr: XFP-EOC192IR2Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.