Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
 
F-MPO12-1-SM-MPA-LCU Fiberworks 12-core MTP/MPO mounted fan-out MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125
Varenr:  F-MPO12-1-SM-MPA-LCU
F-MPO12-1-MM5-MP-LC Fiberworks 12-core MTP/MPO mounted fan-out. MPO12(f) to LC/PC connectors. MM 50/125
Varenr:  F-MPO12-1-MM5-MP-LC
F-MPO24-2-SM-MPA-LCU Fiberworks 24-fiber MPO mounted fanout, rear access MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO24-2-SM-MPA-LCU
F-MPO24-2-OM3-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 50/125µm OM3
Varenr:  F-MPO24-2-OM3-MP-LC
F-MPO24-2-OM4-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 50/125µm OM4.
Varenr:  F-MPO24-2-OM4-MP-LC
F-MPO24-2-OM1-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 62.5/125µm OM1
Varenr:  F-MPO24-2-OM1-MP-LC
F-MPO24-1-LCA-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/APC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCA-SM-DIN
F-MPO24-1-LCU-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/UPC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCU-SM-DIN
UHD-0UKIT  FL UHD 0U Installation Kit for 1 UHD module
Varenr:  UHD-0UKIT
UHD-1UFDRM  FL UHD 19" Chassis 1U, for 5 modules with front door and rear management
Varenr:  UHD-1UFDRM
UHD-2UFD  FL UHD 19" Chassis 2U, for 12 modules with front door.
Varenr:  UHD-2UFD
UHD-1UCABLEBAR01  FL UHD 1U Cable Management Bar Black
Varenr:  UHD-1UCABLEBAR01
UHD-SLMAN01  FL UHD 1U Sliding Mgmt / Storage Tray Black
Varenr:  UHD-SLMAN01
UHD-BL01  FL UHD Blank cover, 1 slot
Varenr:  UHD-BL01
UHD-DIN-RAIL-CLIP-0U  FL UHD Din Rail Clip for 0U Kit
Varenr:  UHD-DIN-RAIL-CLIP-0U
UHD-UHD24LCSMSPLICE  FL UHD Empty Module, 24x LC/UPC adapters for splicing
Varenr:  UHD-UHD24LCSMSPLICE
UHD-UHDMPM12LCASM  FL UHD Module, 1x MPO12 (m) - 12x LC/APC Singlemode G.657.A1, Polarity A/C
Varenr:  UHD-UHDMPM12LCASM
UHD-UHDMPM24LCASM  FL UHD Module, 2x MPO12 (m) - 24x LC/APC Singlemode G.657.A1, Polarity A/C
Varenr:  UHD-UHDMPM24LCASM
UHD-MEM24LCMM  FL UHD Module, 2x MPO12(m)- 24xLC/PC OM3 Multimode 50/125, Polarity A/C
Varenr:  UHD-MEM24LCMM
UHD-MEM24LCSM  FL UHD Module, 2x MPO12(m)- 24xLC/UPC SM Singlemode G.657.A1, Polarity A/C
Varenr:  UHD-MEM24LCSM
UHD-MODLABEL  FL UHD Port ID Card Label  91.8*44mm 1 pcs.
Varenr:  UHD-MODLABEL
UHD-IM2U03  FL UHD Rear Management for 2U chassis
Varenr:  UHD-IM2U03
UHD-USLCQMEMOM4144  FL UHD ULTRA SLIM PANEL MM 144 Cores 36xLC(QUAD)-4xMPO12(m) OM3/OM4 19" Black
Varenr:  UHD-USLCQMEMOM4144
UHD-USLCQMEM09144  FL UHD ULTRA SLIM PANEL SM 144 Cores 36xLC(QUAD)-4 x MPO12(m) 19" Black
Varenr:  UHD-USLCQMEM09144
P-OM4-M3A-MTF-16LC  Forgreining MPO16 - 16xLC OM4 50/125µm, mikrokabel 3.0 mm, Erika V
Varenr:  P-OM4-M3A-MTF-16LC
Nyheter
P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC OM3 50/125µm, mikrokabel 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC SM G.657.A1, mikrokabel 3 mm, gul
Varenr: P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M4A-MTF-8LC-25  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC, 25 m OM3 50/125µm, mikrokabel 4.5 mm, Aqua
Varenr:  P-OM3-M4A-MTF-8LC-25
P-7A1-M4Y-MAF-8LCAxx AFL Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC/APC SM G.657.A1, mikrokabel 4.5 mm, gul
Varenr: P-7A1-M4Y-MAF-8LCAxx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M4A-MTF-12LC-2 AFL Forgrening, MPO female - 12 x LC, 2 m OM3, mikrokabel 4.5 mm, turkis
Varenr:  P-OM3-M4A-MTF-12LC-2
P-OM3-M4A-MTM-12LCxx  Forgrening, MPO male - 12 x LC OM3, mikrokabel 4.5 mm, turkis
Varenr: P-OM3-M4A-MTM-12LCxx
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
P-OM3-M2F-LOOP  Loopback MPO/MTP-24 female, OM3 for CFP SR10 testing, variant 1
Varenr:  P-OM3-M2F-LOOP
F-MPO24-3-SM-M1F-LCU Fiberworks MPO mounted fanout for 3x QSFP PSM4 MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO24-3-SM-M1F-LCU
Nyheter
F-MPO16-2-SM-M1F-LCU Fiberworks MPO mounted fanout for2x QSFP PSM4 MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO16-2-SM-M1F-LCU
Nyheter
P-OM3-MTF-LOOP  MTP ELITE Female LOOPBACK MM 50/125 12 Fiber Type 1 (QSFP+ 40G)
Varenr:  P-OM3-MTF-LOOP
P-OM3-M3A-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M1MaM1F-xx  Patch MPO12 male - MPO12 female, pol.A 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1MaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.