TAPs OG SPLITTERE

 

 

Optiske avtappinger lar deg måle og overvåke trafikken på en link uten å belaste dyrt nettverksutstyr. De fungerer ved at en prosentdel av lyset på fiberen blir tappet av slik at det kan kobles til en probe for avlesing. Hvilken prosentdel man tapper av avhenger av fibertypen, bitraten og dempingen på linken. Vanligst er 30% eller 50%.

 

Splittere brukes hovedsaklig i passive optiske nett som for eksempel GPON. De kan også brukes i andre situasjoner hvor man vil fordele lyset på flere fibre. 

Velg produktkategori og produkt i menyen, eller bruk søkerfeltet

Fjern alle
Velg visning:
Sortèr på:
 
F-1x2SPLIT-50-3Y-LCU Fiberworks AS Fiberworks 1x2 power splitter 50/50 3 mm patchcord style, LC/UPC connectors
Varenr:  F-1x2SPLIT-50-3Y-LCU
F-1x2SPLIT-50-3Y-SCU Fiberworks AS Fiberworks 1x2 power splitter 50/50 3 mm patchcord style, SC/UPC connectors
Varenr:  F-1x2SPLIT-50-3Y-SCU
F-1x2SPLIT50-OM1-STP Fiberworks AS Fiberworks 1x2 power splitter OM1 50/50 3 mm patchcord style, ST/PC connectors
Varenr:  F-1x2SPLIT50-OM1-STP
Nyheter
F-1x3SPLIT-OM1-O9-LU Fiberworks AS Fiberworks 1x3  power splitter MM OM1 900 µm fanouts, LC/UPC, for 1300 nm FP
Varenr:  F-1x3SPLIT-OM1-O9-LU
F-1x4SPLIT-OM1-O9-LU Fiberworks AS Fiberworks 1x4  power splitter MM OM1 900 µm fanouts, LC/UPC, for 1300 nm FP
Varenr:  F-1x4SPLIT-OM1-O9-LU
F-2x2SPLIT-50-3Y-LCU Fiberworks AS Fiberworks 2x2 power splitter 50/50 3 mm patchcord style, LC/UPC connectors
Varenr:  F-2x2SPLIT-50-3Y-LCU
F-TAP-1-3-1750-S9-LU Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 3 x 17%, 1 tap SM 9/125, IL 3.6 dB, LC/UPC connectors
Varenr:  F-TAP-1-3-1750-S9-LU
F-TAP-2-3-1750-S9-LU Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 3 x 17%, 2 taps SM 9/125, IL 3.6 dB, LC/UPC connectors
Varenr:  F-TAP-2-3-1750-S9-LU
F-TAP-1-1-3070-M5-LP Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 30% mon., 1 tap MM 50/125, IL 2.0dB, LC/PC connectors
Varenr:  F-TAP-1-1-3070-M5-LP
F-TAP-2-1-3070-M5-LP Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 30% mon., 2 taps MM 50/125, IL 2.0dB, LC/PC connectors
Varenr:  F-TAP-2-1-3070-M5-LP
F-TAP-2-1-3070-S9-LU Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 30% mon., 2 taps SM 9/125, IL 1.9 dB, LC/UPC connectors
Varenr:  F-TAP-2-1-3070-S9-LU
F-TAP-4-1-3070-M5-LP Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 30% mon., 4 taps MM 50/125, IL 2.0dB, LC/PC connectors
Varenr:  F-TAP-4-1-3070-M5-LP
F-TAP-4-1-3070-S9-LU Fiberworks AS Fiberworks Network Tap, 30% mon., 4 taps SM 9/125, IL 1.9 dB, LC/UPC connectors
Varenr:  F-TAP-4-1-3070-S9-LU
F-SPLIT-PLC-RSA-xx Fiberworks AS Fiberworks PLC based PON splitter 1RU 19" rackmount, SC/APC connectors
Varenr: F-SPLIT-PLC-RSA-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-SPLIT-PLC-O25 Fiberworks AS Fiberworks PLC based PON splitter 250 µm, 1 meter pigtails, for splicing
Varenr: F-SPLIT-PLC-O25
Lagerbeholdning:
Utvid
F-SPLIT-PLC-O9 Fiberworks AS Fiberworks PLC based PON splitter 900 µm, 1 meter pigtails, for splicing
Varenr: F-SPLIT-PLC-O9
Lagerbeholdning:
Utvid
F-SPLIT-LGX2-1x16-1 Fiberworks AS Fiberworks PLC based PON splitter 1:16 LGX2 module, LC/UPC connectors
Varenr:  F-SPLIT-LGX2-1x16-1
F-SPLIT-LGX2-1x2-6 Fiberworks AS Fiberworks PLC based PON splitter 6x 1:2 LGX2 module, LC/UPC connectors
Varenr:  F-SPLIT-LGX2-1x2-6
GT-AggrTAP-P1GCCAS Garland TechnologyP1GCCAS Garland AggregatorTAP P1GCCAS 10/100/1000M, 2x RJ45 - 2x RJ45
Varenr:  GT-AggrTAP-P1GCCAS
Nyheter
GT-FieldTAP-MINI Garland TechnologyP1GCUA_mini Garland FieldTAP mini Ehternet monitor 2x RJ45 10/100/1000M, USB 3.0
Varenr:  GT-FieldTAP-MINI
F-1x2SPLIT-50-2Y-FCU Fiberworks AS Wideband 1x2 power splitter 50/50 2 mm patchcord style, FC/UPC connectors
Varenr:  F-1x2SPLIT-50-2Y-FCU
F-1x2SPLIT-50-2Y-STU Fiberworks AS Wideband 1x2 power splitter 50/50 2 mm patchcord style, ST/UPC connectors
Varenr:  F-1x2SPLIT-50-2Y-STU
F-2x2SPLIT-50-2Y-FCU Fiberworks AS Wideband 2x2 power splitter 50/50 2 mm patchcord style, FC/UPC connectors
Varenr:  F-2x2SPLIT-50-2Y-FCU
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.