Fast Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1623 1639 1617 1628 1633 1611 1605
 
SFP-100Base-LX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 10km 1310nm, 13dB, SM/MM
Varenr: SFP-100Base-LX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-L160D Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 160km, DDM 1550nm, 36dB, SM
Varenr: SFP-100Base-L160D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-FX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 2km 1310nm, 11dB, MM
Varenr: SFP-100Base-FX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-EX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 40km 1310nm, 29dB, SM
Varenr: SFP-100Base-EX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-100Base-ZX Fiberworks SFP, 100/155Mbps FE, 80km 1550nm, 29dB, SM
Varenr: SFP-100Base-ZX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-FE-LX Fiberworks SFP, Gigabit Port, 100Mbps FE, 10km 1310nm, SM/MM, SGMII Interface
Varenr: SFP-GE-FE-LX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-FE-FX Fiberworks SFP, Gigabit Port, 100Mbps FE, 2km 1310nm, MM, SGMII Interface
Varenr: SFP-GE-FE-FX
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.