3G SDI/SMPTE Video

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
22939 22943 22949 22916
 
SFP-3GM-L15D Fiberworks SFP, SDI/SMPTE 270M-2,97G, DDM, 15km 1310nm, 14dB, SM
Varenr: SFP-3GM-L15D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-3GM-L40D Fiberworks SFP, SDI/SMPTE 270M-2,97G, DDM, 40km 1550nm, 16dB, SM
Varenr: SFP-3GM-L40D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-3GM-L40D-Cxx Fiberworks SFP, SDI/SMPTE 270M-2,97G, DDM, 40km CWDM 1271-1611nm, 17dB, SM
Varenr: SFP-3GM-L40D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-3GM-L80D-Cxx Fiberworks SFP, SDI/SMPTE 270M-2,97G, DDM, 80km CWDM 1471nm-1611nm, 28dB, SM
Varenr: SFP-3GM-L80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.