Gigabit Ethernet u/DDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1725 1711 1734
 
SFP-1000Base-LX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-LX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-SX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 9dB, MM
Varenr: SFP-1000Base-SX
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-1000Base-ZX Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 80km 1550nm, 24dB, SM/MM
Varenr: SFP-1000Base-ZX
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.