8G/4G/2G/1G Fibre Channel CWDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
3074 6068
 
SFP-8GFC-40D-Cxx Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 40km CWDM 1470-1610 nm, 15dB, DDM, SM
Varenr: SFP-8GFC-40D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-8GFC-80D-Cxx Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 80km CWDM 1470nm-1610nm, 25dB, DDM, SM
Varenr: SFP-8GFC-80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.