Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
38991 38998 34233 36749 28617 28619
 
TRX-CFP-QSFP28  CFP to QSFP28 converter 100 Gigabit Ethernet
Varenr: TRX-CFP-QSFP28
Lagerbeholdning:
Utvid
TRX-CFP2-QSFP28  CFP2 to QSFP28 converter 100 Gigabit Ethernet
Varenr: TRX-CFP2-QSFP28
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
TRX-DUSTCAP-LC-DUP  Dust Cap LC Duplex 100 pcs
Varenr:  TRX-DUSTCAP-LC-DUP
Nyheter
TRX-DUSTCAP-LC-SIM  Dust Cap LC Simplex 100 pcs
Varenr:  TRX-DUSTCAP-LC-SIM
Nyheter
TRX-CODER-QSX-F Fiberworks Fiberworks transceiverkoder QSX-F for SFP/XFP/QSFP
Varenr:  TRX-CODER-QSX-F
TRX-QSFP-SFP  QSFP to SFP+ converter 40G to 10G
Varenr:  TRX-QSFP-SFP
TRX-X2-SFP CVR-X2-SFP10G X2 to SFP+ converter for Cisco switches
Varenr: TRX-X2-SFP
Lagerbeholdning:
Utvid
TRX-XENPAK-SFP  XENPAK to SFP+ converter for Cisco switches
Varenr: TRX-XENPAK-SFP
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.