16G/8G/4G Fibre Channel

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
26043 28535 32070
 
SFP-16GFC-SD Fiberworks SFP+, 16/8/4 Fibre Channel, 100m 850nm, 4.5dB, DDM, MM
Varenr: SFP-16GFC-SD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-16GFC-L10D Fiberworks SFP+, 16/8/4 Fibre Channel, 10km 1310nm, 9dB, DDM, SM
Varenr: SFP-16GFC-L10D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-16G-L20D-Dxxxx Fiberworks SFP+, 16/8/4G Fibre Channel, CDR, 20km DWDM 100GHz C-band, 15dB, DDM, SM
Varenr: SFP-16G-L20D-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.