8G/4G/2G/1G Fibre Channel

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
3059 3050 3068 6064
 
SFP-8GFC-L10D Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, 10km 1310nm, 7dB, DDM, SM
Varenr: SFP-8GFC-L10D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-8GFC-SD Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, 150m 850nm, 4.3dB, DDM, MM
Varenr: SFP-8GFC-SD
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-8GFC-L40D Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 40km 1550nm, 15dB, DDM, SM
Varenr: SFP-8GFC-L40D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-8GFC-L80D Fiberworks SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 80km 1550nm, 25dB, DDM, SM
Varenr: SFP-8GFC-L80D
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.