QSFP-DD/OSFP/QSFP56

 

 

QSFP-DD er en transceiver for 200 og 400 Gbps i form av et antall kanaler à 25 eller 50 Gbps. Tversnittet er det samme som andre QSFP-typer men den er noe lenger. Konnektortypen kan være LC duplex, ulike MPO-varianter eller nyere typer som CS og SN.

 

 

OSFP er en transceiver for 400 Gbps i form av åtte kanaler à 50 Gbps. Den er noe større enn QSFP-variantene. Konnektortypen kan være LC duplex eller MPO-16.

 

 

QSFP56 er en transceiver for overføring av 200 Gbps i form av fire kanaler à 50 Gbps. Størrelsen er den samme som QSFP+/QSFP10 og QSFP28. Konnektortypen er LC duplex eller MPO-12.

 

Dersom du er interessert i å finne ut mer om de ulike transceivertypene så kan du lese mer om dem i denne artikkelen.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
QSFP-DD-DAC Fiberworks QSFP-DD 400G Copper Twinax cable (DAC) Passive, 400GBASE-CR4
Varenr: QSFP-DD-DAC
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
QSFP-DD-400G-FR4 Fiberworks QSFP-DD, 400GBASE-FR4, 4x100 Gbps, 2km 1310nm, 4dB, SM
Varenr: QSFP-DD-400G-FR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-DD-400G-LR4 Fiberworks QSFP-DD, 400GBASE-LR4, 4x100 Gbps, 10km 1310nm, 6.5dB, SM
Varenr: QSFP-DD-400G-LR4
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
QSFP-DD-400G-SR8 Fiberworks QSFP-DD, 400GBASE-SR8, 8x50 Gbps, 100m 850nm, 2dB, MM, MPO-16
Varenr: QSFP-DD-400G-SR8
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.