Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
3530 19943 3525
 
XFP-Z-OC192LR2-Cxx Fiberworks XFP, L-64.2, 9.5-11.1 Gbps, 80km CWDM 1470-1610nm, 24dB, SM
Varenr: XFP-Z-OC192LR2-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-E-OC192IR2-CxxL Fiberworks XFP, S-64.2b, 40km, Low Band CWDM 1270-1450nm, 15dB, SM
Varenr: XFP-E-OC192IR2-CxxL
Lagerbeholdning:
Utvid
XFP-E-OC192IR2-Cxx Fiberworks XFP, S-64.2b, 9.5-11.1 Gbps, 40km CWDM 1470-1610nm, 13dB, SM
Varenr: XFP-E-OC192IR2-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.