25 Gigabit Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
35724 36567
 
SFP28-LR Fiberworks SFP28, 25GBASE-LR, DDM, 10km 1310nm, 6.4dB, SM
Varenr: SFP28-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP28-SR Fiberworks SFP28, 25GBASE-SR, DDM, 100m 850nm, 3.4dB, MM
Varenr: SFP28-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.