4 x 10 Gigabit Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
26314 38018 19167 37857 35787 19157
 
QSFP-40G-ER4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-ER4, 4 x 10.3 Gbps, 40km CWDM 1270-1330nm, 16.5dB, SM, LC
Varenr: QSFP-40G-ER4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-eSR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-eSR4, 4 x 10.3 Gbps, 400m 850nm, 1.9dB, MM, MPO connector
Varenr: QSFP-40G-eSR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-LR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-LR4, 4 x 10.3 Gbps, 10km CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM, LC
Varenr: QSFP-40G-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-LX4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-LX4, 4 x 10.3 Gbps, 2km CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM/MM, LC
Varenr: QSFP-40G-LX4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-PSM4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-PSM4, 4 x 10.3 Gbps, 10km 1310nm, 6.6dB, SM, MPO
Varenr: QSFP-40G-PSM4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP-40G-SR4 Fiberworks QSFP+, 40GBASE-SR4, 4 x 10.3 Gbps, 150m 850nm, 1.9dB, MM, MPO connector
Varenr: QSFP-40G-SR4
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.