QSFP28 - 100 Gigabit Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
32848 35758 38336 32810 35766 32813
 
QSFP28-CWDM4 Fiberworks QSFP28, 100GBASE-CWDM4, 2 km CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM
Varenr: QSFP28-CWDM4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP28-ER4L Fiberworks QSFP28, 100GBASE-ER4L, 4x25.8 Gbps, 30km 1310nm, 12.6dB, SM
Varenr: QSFP28-ER4L
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP28-LR4-OTU4 Fiberworks QSFP28, 100GBASE-LR4,  ITU-T OTU4, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: QSFP28-LR4-OTU4
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
QSFP28-LR4 Fiberworks QSFP28, 100GBASE-LR4, 4x25.8 Gbps, 10km 1310nm, 6.3dB, SM
Varenr: QSFP28-LR4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP28-PSM4 Fiberworks QSFP28, 100GBASE-PSM4, 4x25.8 Gbps, 2km 1310nm, 8dB, SM, MPO
Varenr: QSFP28-PSM4
Lagerbeholdning:
Utvid
QSFP28-SR4 Fiberworks QSFP28, 100GBASE-SR4, 4x25.8 Gbps, 100m 850nm, 2.9dB, MM, MPO
Varenr: QSFP28-SR4
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.