GBIC

GBIC står for "gigabit interface converter" og er en transceiver som i sin første utgave ble standardisert i 1995. Den er med det den eldste typen transceiver og har for lengst blitt erstattet av SFP i nyere utstyr. Men GBIC blir fortsatt brukt i en del eldre nettverksutstyr, spesielt fra Cisco.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter" nedenfor.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
GBIC-1000B-BX10-34 Fiberworks GBIC BiDi, 1.25 Gbps GigE, 10km TX/RX=1310/1490nm, 13dB, SC
Varenr: GBIC-1000B-BX10-34
Lagerbeholdning:
Utvid
GBIC-1000Base-ZX Fiberworks GBIC, 1.25 Gbps GigE, 80km 1550nm, 26dB, SM/MM
Varenr: GBIC-1000Base-ZX
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.