Fjern alle
Velg visning:
Sortèr på:
 
F-MPO12-1-SM-MPA-LCU Fiberworks 12-core MTP/MPO mounted fan-out MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125
Varenr:  F-MPO12-1-SM-MPA-LCU
F-MPO24-2-SM-MPA-LCU Fiberworks 24-fiber MPO mounted fanout, rear access MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO24-2-SM-MPA-LCU
F-MPO24-1-LCA-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/APC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCA-SM-DIN
F-MPO24-1-LCU-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/UPC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCU-SM-DIN
P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC SM G.657.A1, mikrokabel 3 mm, gul
Varenr: P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A1-M4Y-MAF-8LCAxx AFL Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC/APC SM G.657.A1, mikrokabel 4.5 mm, gul
Varenr: P-7A1-M4Y-MAF-8LCAxx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-MPO24-3-SM-M1F-LCU Fiberworks MPO mounted fanout for 3x QSFP PSM4 MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO24-3-SM-M1F-LCU
F-MPO16-2-SM-M1F-LCU Fiberworks MPO mounted fanout for2x QSFP PSM4 MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO16-2-SM-M1F-LCU
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.