Forgreininger

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
15421 15436 17422 17876 39388 35777 35775 23524 34188 39132
 
F-MPO12-1-SM-MPA-LCU Fiberworks 12-core MTP/MPO mounted fan-out MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125
Varenr:  F-MPO12-1-SM-MPA-LCU
F-MPO12-1-MM5-MP-LC Fiberworks 12-core MTP/MPO mounted fan-out. MPO12(f) to LC/PC connectors. MM 50/125
Varenr:  F-MPO12-1-MM5-MP-LC
F-MPO24-2-SM-MPA-LCU Fiberworks 24-fiber MPO mounted fanout, rear access MPO12(f) to LC/UPC connectors. SM 9/125.
Varenr:  F-MPO24-2-SM-MPA-LCU
F-MPO24-2-OM3-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 50/125µm OM3
Varenr:  F-MPO24-2-OM3-MP-LC
F-MPO24-2-OM1-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 62.5/125µm OM1
Varenr:  F-MPO24-2-OM1-MP-LC
Nyheter
F-MPO24-1-LCA-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/APC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCA-SM-DIN
F-MPO24-1-LCU-SM-DIN  DIN Rail boks, 1x MPO24(f) - 24x LC/UPC SM 9/125, med adaptere
Varenr:  F-MPO24-1-LCU-SM-DIN
P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC OM3 50/125µm, mikrokabel 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC SM G.657.A1, mikrokabel 3 mm, gul
Varenr: P-7A1-M3Y-MAF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M4A-MTF-8LC-25  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC, 25 m OM3 50/125µm, mikrokabel 4.5 mm, Aqua
Varenr:  P-OM3-M4A-MTF-8LC-25
Nyheter
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.