MTP/MPO-kabler

MPO er en betegnelse på ulike multi-fiber konnektorer. Den vanligste typen har 12 fiber, men det finnes også varianter for eksempelvis 8 eller 24 fiber:

 

 

MTP er et merkenavn for en bestemt variant av MPO laget av US Conec.

 

Når man skal benytte MPO-konnetorer er det noen ting man må passe på:

  • Fibertype
  • Kjønn
  • Polaritet
Les mer om de ulike fibertypene og konnektorene her

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de produktene som er best tilpasset ditt behov.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
36119 36247 35990 36151 36279 36023 36183 36311 36055 36215 36343 36087 25565
 
P-OM3-M3A-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1FaM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.A 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1FaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1FbM1F-xx  Patch MPO12 female - MPO12 female, pol.B 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1FbM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M1MaM1F-xx  Patch MPO12 male - MPO12 female, pol.A 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1MaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1MaM1F-xx  Patch MPO12 male - MPO12 female, pol.A 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1MaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1MaM1F-xx  Patch MPO12 male - MPO12 female, pol.A 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1MaM1F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M1MaM1M-xx  Patch MPO12 male - MPO12 male, pol.A 12-core OM3 multimode, 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M1MaM1M-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-M3M-M1MaM1M-xx  Patch MPO12 male - MPO12 male, pol.A 12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet
Varenr: P-OM4-M3M-M1MaM1M-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-M3Y-M1MaM1M-xx  Patch MPO12 male - MPO12 male, pol.A 12-core singlemode G.657.A1, 3mm, Yellow
Varenr: P-SM9-M3Y-M1MaM1M-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM3-M3A-M2FxM2F-xx  Patchcord MTP24 fem.-MTP24 fem, for CFP OM3, 24-core Microcable 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-M2FxM2F-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.