X2

X2 er en transceiver for 10 Gigabit Ethernet som ble standardisert i 2003 som en noe mer kompakt arvtaker etter XENPAK. Den er nå for det meste erstattet av nyere og mer kompakte transceivertyper men passer i en del eldre nettverksutstyr, spesielt fra Cisco. Konnektortypen er SC duplex.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1248 1256 15591 1244 1240 1252 1281 4960
 
X2-ER Fiberworks X2, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km 1550nm, 13dB, SM
Varenr: X2-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ER-Cxx Fiberworks X2, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km CWDM 1470nm-1610nm, 13dB, SM
Varenr: X2-ER-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ER-Dxxxx Fiberworks X2, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km DWDM, 15dB, SM
Varenr: X2-ER-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-LR Fiberworks X2, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM
Varenr: X2-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-SR Fiberworks X2, 10GBase-SR, 10.3125 Gbps, DDM, 82m 850nm, 5dB, MM
Varenr: X2-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ZR Fiberworks X2, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: X2-ZR
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ZR-Cxx Fiberworks X2, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km CWDM 1470nm-1610nm, 24dB, SM
Varenr: X2-ZR-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ZR-Dxxxx Fiberworks X2, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km DWDM, 24dB, SM
Varenr: X2-ZR-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.