Multirate 100M-2,7G CWDM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1586 1511 1530
 
SFP-MR120D-Cxx Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 120km CWDM 1271nm-1611nm, 31dB, SM
Varenr: SFP-MR120D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-MR50D-Cxx Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 50km CWDM 1271nm-1611nm, 18dB, SM
Varenr: SFP-MR50D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-MR80D-Cxx Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 80km CWDM 1271nm-1611nm, 28dB, SM
Varenr: SFP-MR80D-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.