Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
TM-FLS-SM-1k-xxx-yyy  Fiberlaunch Std. G.652D målesnor 1000 meter
Varenr: TM-FLS-SM-1k-xxx-yyy
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-BLF-SM-1K-xxx-yyy  Futura Launch Fiber G.652D 1000 meter, armoured fibers
Varenr: TM-BLF-SM-1K-xxx-yyy
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-MM6-300-SC-xx  Målesnor multimodus OM1 300 meter SC/PC- MM 62.5/125 OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-MM6-300-SC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-MM5-300-SC-xx  Målesnor multimodus OM2 300 meter SC/PC- MM 50/125 OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-MM5-300-SC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-SM-1k-SCA-xxx  Målesnor singlemodus 1000m SC/APC - G.652.D OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-SM-1k-SCA-xxx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-SM500-SCA-xxx  Målesnor singlemodus 500 meter SC/APC - G.652D OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-SM500-SCA-xxx
Lagerbeholdning:
Utvid
SPSB-B-500-XX-YY EXFO Målesnor SM, 500m EXFO SPSB  Soft pulse suppressor bag
Varenr: SPSB-B-500-XX-YY
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.