Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
AFL-ADA-OPM-125 2900-52-0006MR AFL Adapter OPM 1.25mm universal for FS200/300 OTDR serie
Varenr:  AFL-ADA-OPM-125
Nyheter
AFL-FS200-100-BP1W-A AFL AFL FS200-100 OTDR 1310/1550 nm 32/30 dB, OLS/OPM, Wifi, BT, SC/APC
Varenr:  AFL-FS200-100-BP1W-A
AFL-FS200-304-PP1W-A AFL AFL FS200-304 PON OTDR 1310/1550/1650nm 37/36/37 dB, OLS/OPM, WF+BT, SC/APC, kit
Varenr:  AFL-FS200-304-PP1W-A
AFL-FS200-304-PP0W-A AFL AFL FS200-304 PON OTDR 1310/1550/1650nm 37/36/37 dB, VFL, WF+BT, SC/APC, kit
Varenr:  AFL-FS200-304-PP0W-A
TM-DIVOT-BFT-MMSM-SC  Divot Bare Fiber Tester - SM and MM 9/125µm, 50/125µm & 62.5/125µm, SC/PC
Varenr:  TM-DIVOT-BFT-MMSM-SC
FTB-GP-2021-E EXFO EXFO 24V Power supply for for FTB-200 and FTB-1
Varenr:  FTB-GP-2021-E
TM-GP-2210E EXFOGP-2210E EXFO Extra AC/DC adapter for MAX-700B
Varenr:  TM-GP-2210E
TM-GP-2207 EXFO EXFO Kickstand for MAX-700B
Varenr:  TM-GP-2207
TM-FLS-SM-1k-xxx-yyy  Fiberlaunch Std. G.652D målesnor 1000 meter
Varenr: TM-FLS-SM-1k-xxx-yyy
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-OTDR-FILTER-20m Fiberworks Filter for OTDR uten filtrert port passband 1622.5 - 1670 nm, 20 meter
Varenr:  TM-OTDR-FILTER-20m
TM-BLF-SM-1K-xxx-yyy  Futura Launch Fiber G.652D 1000 meter, armoured fibers
Varenr: TM-BLF-SM-1K-xxx-yyy
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-EUI-HETTE EXFO Hette for EXFO EUI-adaptere, 1 stk. for OTDR, OSA etc.
Varenr:  TM-EUI-HETTE
TM-LFR-MM6-300-SC-xx  Målesnor multimodus OM1 300 meter SC/PC- MM 62.5/125 OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-MM6-300-SC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-MM5-300-SC-xx  Målesnor multimodus OM2 300 meter SC/PC- MM 50/125 OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-MM5-300-SC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-SM-1k-SCA-xxx  Målesnor singlemodus 1000m SC/APC - G.652.D OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-SM-1k-SCA-xxx
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-LFR-SM500-SCA-xxx  Målesnor singlemodus 500 meter SC/APC - G.652D OTDR Fiber ring Launch fiber
Varenr: TM-LFR-SM500-SCA-xxx
Lagerbeholdning:
Utvid
VX-OPX-SM35-36DB-1 VeEX OTDR OPX-BOXe 1310/1550nm 36/34dB SC/APC Appstyrt u/skjerm. iOS/Android/Win, WiFi
Varenr:  VX-OPX-SM35-36DB-1
VX-OPX-65F-32DB-1 VeEX OTDR OPX-BOXe, 1650nm(F) 32dB SC/APC Appstyrt u/skjerm. iOS/Android/Win, WiFi
Varenr:  VX-OPX-65F-32DB-1
VX-RXT4114-CWDM-1 VeEX RXT-1200 m RXT-4114 18ch CWDM OTDR Wifi+Bluetooth, LS, OPM, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-RXT4114-CWDM-1
VX-RXT4113-CDWDM-1 VeEX RXT-1200 m/ RXT-4113 CWDM + DWDM OTDR Wifi+Bluetooth, LS, OPM, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-RXT4113-CDWDM-1
TM-STYLUS-UNIV-B  Stylus for touchskjerm, svart, 12 cm For både resistiv og kapasativ skjerm
Varenr:  TM-STYLUS-UNIV-B
VX-FX150-3562F-43DB1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550/1625 filtrert 43/43/39 dB, Wifi, BT, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-3562F-43DB1
VX-FX150-3562-39DB-1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550/1625 nm 39/36/39 dB, Wifi, BT, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-3562-39DB-1
VX-FX150-3565F-40DB1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550/1650 filtrert 40/38//39 dB, Wifi, BT, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-3565F-40DB1
VX-FX150-3565F-43DB1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550/1650 filtrert 43/43/39 dB, Wifi, BT, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-3565F-43DB1
VX-FX150-SM35-36DB-1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550nm 36/34dB Wifi, Bluetooth, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-SM35-36DB-1
VX-FX150-SM35-45DB-1 VeEX VeEX FX150+ OTDR 1310/1550nm 45/44dB Wifi, Bluetooth, V-Scout, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-SM35-45DB-1
VX-FX150-QUAD-38DB-1 VeEX VeEX FX150+ OTDR QUAD SM/MM 27-38dB Wifi, Bluetooth, V-Scout, SC/PC, SC/APC
Varenr:  VX-FX150-QUAD-38DB-1
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.