OTDR

Fiberworks AS er enedistributør i Norge av EXFO-OTDR'er. Vi kan dermed tilby markedets beste instrumenter til konkurransedyktige priser.

 

 

iOLM – intelligent Optical Link Mapper


 

  • Benytte uerfarne installatører på fiber jobber?
  • Overgang fra kobber til fiber?
  • Redusere antall reparasjon forsøk?
  • Ny løsning som automatiserer OTDR målingene 
  • Reduserer behovet for instrument oppsett
  • Trenger ingen ekspert for analyse
  • Mange målinger legges sammen
  • Vises som et resultat
  • Finner feil og får de rettet raskere
  • Lagre som Bellcore (SOR)

 

 

 

 

 

 

 

 

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
19300 20689 20707 20719 20710 20716 35177 28631 28628 28622 28625 28634 28637 28643 28640 28646 28649 28652 34783 34785 34789 28655 28658 27629 19618 19387 35114 28603 28606 28470 28467 28609 28612 28464 28615 19310
 
TM-FTB-7xxx-CAF EXFO Calibration Service incl. AsFound result for FTB-700 and FTB-7000 series
Varenr:  TM-FTB-7xxx-CAF
TM-DIVOT-BFT-SM  Divot Bare Fiber Tester Singlemode 9/125 µm
Varenr: TM-DIVOT-BFT-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
TM-GP-3015  Divot Bare Fiber Tester, FC/PC Multimode 50 µm
Varenr:  TM-GP-3015
TM-GP-3049  Divot Clean-out Wire, Vial of 40 pc.
Varenr:  TM-GP-3049
TM-GP-3050  Divot Replacement Cable, FC/UPC Singlemode 9/125 µm
Varenr:  TM-GP-3050
TM-GP-3016  Divot Replacement cartridge
Varenr:  TM-GP-3016
TM-GP-3051  Divot Replacement Case & Foam
Varenr:  TM-GP-3051
TM-EW2-MAX EXFO EXFO 2 års ekstra garanti Opsjon for MAX OTDR
Varenr: TM-EW2-MAX
Lagerbeholdning:
Utvid
FTB-GP-2021-E EXFO EXFO 24V Power supply for for FTB-200 and FTB-1
Varenr:  FTB-GP-2021-E
TM-GP-2210E EXFOGP-2210E EXFO Extra AC/DC adapter for MAX-700B
Varenr:  TM-GP-2210E
TK-1v2P-720C-Q1-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-720C-Q1 OTDR, SC/APC MM 850/1300nm, 27/29 dB , SM-klar
Varenr:  TK-1v2P-720C-Q1-SCA
TK-1v2P-720C-Q1Q-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-720C-Q1Q OTDR, SC/APC MM+SM, 4 bølgelengder, 27-36 dB
Varenr:  TK-1v2P-720C-Q1Q-SCA
TK-1v2P-720C-SM1-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-720C-SM1 OTDR, SC/APC Medium, 1310/1550nm, 36/34 dB, WiFi
Varenr:  TK-1v2P-720C-SM1-SCA
TK-1v2P-720C-SM2-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-720C-SM2 OTDR, SC/APC Med. 1310/1550 + 1625nm filtrert, 35 dB
Varenr:  TK-1v2P-720C-SM2-SCA
TK-1v2P-730C-SM1-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-730C-SM1 OTDR, SC/APC Lang, 1310/1550nm, 38/39 dB, WiFi
Varenr:  TK-1v2P-730C-SM1-SCA
TK-1v2P-730C-SM2-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-730C-SM2 OTDR, SC/APC Lang 1310/1550 + 1625nm filtrert, 39 dB
Varenr:  TK-1v2P-730C-SM2-SCA
TK-1v2P-730C-SM8-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-730C-SM2 OTDR, SC/APC Lang 1310/1550 + 1650nm filtrert, 39 dB
Varenr:  TK-1v2P-730C-SM8-SCA
TK-1v2P-730C-SM3-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-730C-SM3 OTDR, SC/APC Lang, 1310/1550/1625nm, 39/38/39 dB
Varenr:  TK-1v2P-730C-SM3-SCA
TK-1v2P-735C-SM1-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-735C-SM1 OTDR, SC/APC Ekstra lang, 1310/1550nm, 42/41 dB
Varenr:  TK-1v2P-735C-SM1-SCA
TK-1v2P-735C-SM3-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-735C-SM3 OTDR, SC/APC Ekstra lang, 1310/1550/1625nm, 41 dB
Varenr:  TK-1v2P-735C-SM3-SCA
TK-1v2P-735C-SM4-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-735C-SM4 OTDR, SC/APC Ekstra lang, 1310/1490/1550nm, 41 dB
Varenr:  TK-1v2P-735C-SM4-SCA
TK-1v2P-740C-CW10 EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-740C CWDM OTDR, 10 WL 1430-1610 nm, > 37 dB, WiFi, SC/APC
Varenr:  TK-1v2P-740C-CW10
TK-1v2P-740C-CW18M18 EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-740C CWDM OTDR, 18 WL 1270-1610 nm, > 37 dB, WiFi, SC/APC
Varenr:  TK-1v2P-740C-CW18M18
TK-1v2P-740C-CW18-M8 EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-740C CWDM OTDR, 8 WL+ 1470-1610 nm, upgradable, > 37 dB, WiFi
Varenr:  TK-1v2P-740C-CW18-M8
TK-1v2P-750C-SM1-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-750C-SM1 OTDR, SC/APC Ultra lang, 1310/1550nm, 46/45 dB, WiFi
Varenr:  TK-1v2P-750C-SM1-SCA
TK-1v2P-750C-SM3-SCA EXFO EXFO FTB-1v2 m/FTB-750C-SM3 OTDR, SC/APC Ultra lang, 1310/1550/1625nm, 45 dB, RF
Varenr:  TK-1v2P-750C-SM3-SCA
MAX-OPM2 EXFO EXFO In-line Power Meter dual channel 1490/1550nm on1625/1650 nm filt. port.
Varenr:  MAX-OPM2
TM-iOLM EXFOiOLM EXFO intelligent Optical Link Mapper SW instead of classic OTDR interface
Varenr:  TM-iOLM
TM-GP-2207 EXFO EXFO Kickstand for MAX-700B
Varenr:  TM-GP-2207
FTB-LTC-B-1000-88-91 EXFO EXFO LTC Launch Test Cable Module SM, 1000m with pigtails. SC/APC - SC/UPC
Varenr:  FTB-LTC-B-1000-88-91
MAX-715B-M1-KIT2 EXFO EXFO MAX-715B Access OTDR 1310/1550nm 30/28dB - reach 60-70 km. SC/APC, kit
Varenr:  MAX-715B-M1-KIT2
MAX-720C-Q1-Q-RF-SCA EXFO EXFO MAX-720C Access OTDR SM/MM Quad wl. 850/1300/1310/1550 nm, 27-36dB, SC/APC
Varenr:  MAX-720C-Q1-Q-RF-SCA
MAX-720C-Q1-RF-SCA EXFO EXFO MAX-720C-Q1 MM OTDR, 850/1300 nm 27/29 dB, oppgraderbar til SM, SC/APC
Varenr:  MAX-720C-Q1-RF-SCA
MAX-720C-SM1-RF-SCA EXFO EXFO MAX-720C-SM1 FTTx OTDR 1310/1550nm 36/35dB - ca. 90 km, WiFi, SC/APC
Varenr:  MAX-720C-SM1-RF-SCA
MAX-720C-SM2-RF-SCA EXFO EXFO MAX-720C-SM2 PON OTDR filtrert 90km 1310/1550+1625 nm filtrert, 35dB, SC/APC
Varenr:  MAX-720C-SM2-RF-SCA
MAX-730C-SM1-RF-SCA EXFO EXFO MAX-730C-SM1 FTTx OTDR 1310/1550nm 39/38dB - ca. 100 km, WiFi, SC/APC
Varenr:  MAX-730C-SM1-RF-SCA
MAX-730C-SM3-RF-SCA EXFO EXFO MAX-730C-SM1 FTTx/Metro OTDR, 100km 1310/1550/1625 nm, 39dB, WiFi, SC/APC
Varenr:  MAX-730C-SM3-RF-SCA
MAX-730C-SM2-RF-SCA EXFO EXFO MAX-730C-SM2 PON OTDR filtr., 100km 1310/1550+1625 nm filtrert, 39dB, SC/APC
Varenr:  MAX-730C-SM2-RF-SCA
MAX-730C-SM8-RF-SCA EXFO EXFO MAX-730C-SM8 PON OTDR filtr., 100km 1310/1550+1650 nm filtrert, 39dB, SC/APC
Varenr:  MAX-730C-SM8-RF-SCA
TM-Oi EXFOOi EXFO Oi option - iOLM + classic OTDR for iOLM-ready OTDRs
Varenr:  TM-Oi
MAX-VPM2X-SC EXFOPM2X-FOA-54 EXFO Power Meter & VFL, SC GeX detector, for MAX-700B / C  series
Varenr:  MAX-VPM2X-SC
MAX-PM2X-SC EXFOPM2X-54 EXFO Power Meter (GeX detector), SC for MAX-700B/C series
Varenr:  MAX-PM2X-SC
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.