Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 > >>
 
F-COADM-BIDI-1A-xxyy Fiberworks Fiberworks 1 ch. BiDi CATV CWDM OADM East+west, LC/APC,  w/mon.ports
Varenr: F-COADM-BIDI-1A-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-CPxxyy-O9 Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM BiDi OADM for CWDM-PON
Varenr: F-COADM-1-CPxxyy-O9
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-xx-O9 Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 3-port filter for splicing, 900 µm
Varenr: F-COADM-1-xx-O9
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-IY-LCSC-xx Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM Patchcord style, LC - SC connectors
Varenr: F-COADM-1-IY-LCSC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-IY-LC-15WB Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1550 nm wide Patchcord style, LC connectors UPC/APC
Varenr:  F-COADM-1-IY-LC-15WB
F-COADM-1-IY-LS-15WB Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1550 nm wide Patchcord style, LC UPC/APC and SC/APC
Varenr:  F-COADM-1-IY-LS-15WB
F-COADM-1-57-LCFC-IY SmartOptics Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1571 nm Ruggedized, LC/UPC-FC/UPC, 3 mm snorer
Varenr:  F-COADM-1-57-LCFC-IY
F-COADM-1-MLU-xx Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM w/mon.ports East+west, LC
Varenr: F-COADM-1-MLU-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-DOADM-1-O9-Dxxxx Fiberworks Fiberworks 1 ch. DWDM OADM 100GHz, 3-port filter for splicing 900µm
Varenr: F-DOADM-1-O9-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-BIDI1-5557-O Fiberworks Fiberworks 1 ch. single fiber CWDM OADM C55 & C57, E/W, for splicing.
Varenr:  F-COADM-BIDI1-5557-O
F-COADM-BIDI-1-xxyy Fiberworks Fiberworks 1 ch. single fiber CWDM OADM East+west, LC,  w/mon.ports
Varenr: F-COADM-BIDI-1-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1+1-MLU-xx Fiberworks Fiberworks 1+1 ch. CWDM OADM w/mon.ports East+west, LC
Varenr: F-COADM-1+1-MLU-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-CMUX-16-2961-MLU Fiberworks Fiberworks 16 ch. CWDM Mux+Demux C29-C43 and C47-C61, Monitor ports
Varenr:  F-CMUX-16-2961-MLU
F-DMUX-SF16-LB-LU Fiberworks Fiberworks 16 ch. DWDM Mux/Demux, Low ITU ch. 25-40, 100 GHz, Single fiber
Varenr:  F-DMUX-SF16-LB-LU
F-DMUX-16-4560-LU Fiberworks Fiberworks 16 ch. DWDM Mux+Demux, High ITU ch. 45-60, 100 GHz, LC
Varenr:  F-DMUX-16-4560-LU
F-DMUX-16-2540-LU Fiberworks Fiberworks 16 ch. DWDM Mux+Demux, Low ITU ch. 25-40, 100 GHz, LC
Varenr:  F-DMUX-16-2540-LU
F-DMUX-SF16+1-HB-MLU Fiberworks Fiberworks 16+1 ch. DWDM Mux/Demux, High C44-C59, 100GHz, Upg & Mon, single fiber
Varenr:  F-DMUX-SF16+1-HB-MLU
F-DMUX-16+1-2136-MLU Fiberworks Fiberworks 16+1 ch. DWDM Mux+Demux, Low ITU ch. 21-36, 100 GHz, Upgrade & Mon.
Varenr:  F-DMUX-16+1-2136-MLU
F-CMUX-18-2761-MLU Fiberworks Fiberworks 18 ch. CWDM Mux+Demux C27-C61, Monitor ports
Varenr:  F-CMUX-18-2761-MLU
F-CMUX-18-2761-LGX2 Fiberworks Fiberworks 18 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C27-C61, Monitor ports
Varenr:  F-CMUX-18-2761-LGX2
F-CMUX-SF18-2761-MLU Fiberworks Fiberworks 18ch. CWDM 1-fiber Mux/Demux Single line fiber, Mon. port, LC/UPC
Varenr:  F-CMUX-SF18-2761-MLU
F-CHASSIS-1U2-19 Fiberworks Fiberworks 19"  1U chassis for two modules, with one blanking plate
Varenr:  F-CHASSIS-1U2-19
F-CHASSIS-1U3-LGX2 Fiberworks Fiberworks 19"  1U LGX2 chassis for 3 moduler, åpen foran og bak.
Varenr:  F-CHASSIS-1U3-LGX2
F-CHASSIS-19-LGX2-12 Fiberworks Fiberworks 19"  3U LGX2 chassis for 12 moduler, åpen foran og bak
Varenr:  F-CHASSIS-19-LGX2-12
F-CHASSIS-19-LGX3-14 Fiberworks Fiberworks 19"  3U LGX3 chassis for 14 moduler, åpen ramme
Varenr:  F-CHASSIS-19-LGX3-14
F-CHASSIS-1U2-19-R Fiberworks Fiberworks 19" 1U chassis w/rear access for two modules, with 3 blanking plates
Varenr:  F-CHASSIS-1U2-19-R
F-COADM-2DC-MLU-xxyy Fiberworks Fiberworks 2 ch. CWDM OADM w/mon.ports "drop and continue", LC
Varenr: F-COADM-2DC-MLU-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-DOADM-2DC-MLU-xxyy Fiberworks Fiberworks 2 ch. DWDM OADM w/mon.ports "drop and continue", LC
Varenr: F-DOADM-2DC-MLU-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-2+1-MLU-xxyy Fiberworks Fiberworks 2+1 ch. CWDM OADM w/mon.ports East+west, LC
Varenr: F-COADM-2+1-MLU-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-CMUX-4-MM5-5157-LP Fiberworks Fiberworks 4 ch multimode CWDM Mux+Demux C51-C57, 50 µm OM2
Varenr:  F-CMUX-4-MM5-5157-LP
F-CMUX-4-MM6-5157-LP Fiberworks Fiberworks 4 ch multimode CWDM Mux+Demux C51-C57, 62.5 µm
Varenr:  F-CMUX-4-MM6-5157-LP
F-CMUX-BIDI4-A-LL-LU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux Low Loss, Single fiber, LC/UPC, A-side
Varenr:  F-CMUX-BIDI4-A-LL-LU
F-CMUX-BIDI4-B-LL-LU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux Low Loss, Single fiber, LC/UPC, B-side
Varenr:  F-CMUX-BIDI4-B-LL-LU
F-CMUX-BIDI4-A-MLU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux Single fiber, Mon. port, LC/UPC, A-side
Varenr:  F-CMUX-BIDI4-A-MLU
F-CMUX-BIDI4-B-MLU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux Single fiber, Mon. port, LC/UPC, B-side
Varenr:  F-CMUX-BIDI4-B-MLU
F-CMUX-4+1-2733LL-LU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM Mux+Demux for 100G 1271-1331 nm low loss + 1550WB, LC/UPC
Varenr:  F-CMUX-4+1-2733LL-LU
F-CMUX-4-QSFP2733-LU Fiberworks Fiberworks 4 ch. CWDM Mux+Demux for QSFP Low band 1270 - 1330 nm, LC/UPC
Varenr:  F-CMUX-4-QSFP2733-LU
F-DOADM-4DC-MLU-xxyy Fiberworks Fiberworks 4 ch. DWDM OADM w/mon.ports "drop and continue", LC
Varenr: F-DOADM-4DC-MLU-xxyy
Lagerbeholdning:
Utvid
F-CMUX-4+1-5157-MLA Fiberworks Fiberworks 4+1 CATV CWDM Mux+Demux, APC C51-C57 + 1310nm/CWDM upgrade, Mon.ports
Varenr:  F-CMUX-4+1-5157-MLA
F-CMUX-4+1-5157-MLU Fiberworks Fiberworks 4+1 ch. CWDM Mux+Demux C51-C57 + 1310nm/CWDM upgrade, Mon.ports
Varenr:  F-CMUX-4+1-5157-MLU
F-CMUX-4+1-5157-LGX2 Fiberworks Fiberworks 4+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C51-C57 + 1310nm/CWDM upgrade
Varenr:  F-CMUX-4+1-5157-LGX2
F-CMUX-4+1-5157-LGX3 Fiberworks Fiberworks 4+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX3 C51-C57 + 1310nm/CWDM upgrade
Varenr:  F-CMUX-4+1-5157-LGX3
 
1 2 3 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.