Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 >>
 
3M-2539 3M7100135228 3M 2539 Fibrlok Splice Holder Assembly with 2529 Fibrlok splice
Varenr:  3M-2539
3M-2559 3M7000031711 3M Fibrlok Fiber Prep Kit (w/o Cleaver) w/ 2501, 2504-G and Fibrlok samples
Varenr:  3M-2559
3M-6830-50/LOMMF 3M7000031729 3M No Polish Connector LC MM 50µm 10G 250/900µm w/tool
Varenr:  3M-6830-50/LOMMF
3M-8830 3M7000031731 3M No Polish Connector LC SM PLUG 250/900µm w/tool
Varenr:  3M-8830
3M-6800-62.5 3M7000031719 3M No Polish Connector SC MM 62.5µm 250/900µm w/tool
Varenr:  3M-6800-62.5
3M-8800 3M7000006205 3M No Polish Connector SC SM PLUG 250/900µm w/tool
Varenr:  3M-8800
3M-8800-APC 3M7000031721 3M No Polish Connector SC/APC SM Angle 250/900µm w/tool
Varenr:  3M-8800-APC
SP-TELT-S00-9476  Arbeidstelt for utendørs skjøting 180 x 180 cm. Høyde: 200 cm.
Varenr:  SP-TELT-S00-9476
D-FCA-SM-DW-MF-xx  Attenuator FC/APC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-FCA-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-FCU-SM-DW-MF-xx  Attenuator FC/UPC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-FCU-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-LCA-SM-DW-MF-xx  Attenuator LC/APC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-LCA-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-LCU-MM-DW-MF-03  Attenuator LC/PC Multimode, 3 dB Male to Female,  850/1310 nm
Varenr:  D-LCU-MM-DW-MF-03
D-LCU-SM-DW-MF-xx  Attenuator LC/UPC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-LCU-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-MUU-SM-DW-MF-xx  Attenuator MU/UPC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-MUU-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-SCA-SM-DW-MF-xx  Attenuator SC/APC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-SCA-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-SCU-SM-DW-MF-xx  Attenuator SC/UPC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-SCU-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
D-STU-SM-DW-MF-xx  Attenuator ST/UPC SM Male to Female,  1310/1550 nm
Varenr: D-STU-SM-DW-MF-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
SP-BRILLER-SPORT  Beskyttelsesbriller, sportstype med filter for 800-1790 nm
Varenr:  SP-BRILLER-SPORT
SP-BRILLER-UNIVERSAL  Beskyttelsesbriller, universal med filter for 800-1790 nm
Varenr:  SP-BRILLER-UNIVERSAL
SP-F1-0021  Blue Fiber Optic Buffer Tube Stripper for 3 - 5.5 mm tubes
Varenr:  SP-F1-0021
HT-BORR-200MM-BLA HellermanTyton13 451 19 Borrelås buntebånd blå TEXTIE M 12.5mm bredde, 200mm lengde, 10 pakning
Varenr:  HT-BORR-200MM-BLA
HT-BORR-200MM-GRO HellermanTyton13 451 20 Borrelås buntebånd grønn TEXTIE M 12.5mm bredde, 200mm lengde, 10 pakning
Varenr:  HT-BORR-200MM-GRO
HT-BORR-200MM-ROD HellermanTyton13 451 16 Borrelås buntebånd rød TEXTIE M 12.5mm bredde, 200mm lengde, 10 pakning
Varenr:  HT-BORR-200MM-ROD
HT-BORR-12.5MM-5M HellermanTyton13 451 22 Borrelås buntebånd sort TEXTIE 5M 12.5mm bredde, 5mtr rull
Varenr:  HT-BORR-12.5MM-5M
HT-BORR-200MM-SORT HellermanTyton13 451 15 Borrelås buntebånd sort TEXTIE M 12.5mm bredde, 200mm lengde, 10 pakning
Varenr:  HT-BORR-200MM-SORT
SP-FAN-BT36-12  Buffer Tube Fan-Out Kit - 12 Fibers 36" / 90 cm tubing 900µm
Varenr:  SP-FAN-BT36-12
SP-FAN-BT36-04  Buffer Tube Fan-Out Kit - 4 Fibers 36" / 90 cm tubing 900µm
Varenr:  SP-FAN-BT36-04
SP-FAN-BT36-06  Buffer Tube Fan-Out Kit - 6 Fibers 36" / 90 cm tubing 900µm
Varenr:  SP-FAN-BT36-06
ADA-E2000-DUP-BL  E2000 Singlemode Dupplex Adapter, Blue Polymer Housing, Zirconia Sleeve.
Varenr:  ADA-E2000-DUP-BL
ADA-E2000-DUP-GR  E2000 Singlemode Dupplex Adapter, Green Polymer+metal Housing, Zirconia Sleeve.
Varenr:  ADA-E2000-DUP-GR
ADA-E2UBLUE-25  E2000 Singlemode Simplex Adapter, Blue Polymer Housing, Zirconia Sleeve. Bulk
Varenr:  ADA-E2UBLUE-25
ADA-E2APCUGREEN-25  E2000 Singlemode Simplex Adapter, Green Polymer Housing, Zirconia Sleeve. Bulk
Varenr:  ADA-E2APCUGREEN-25
ADA-FCUPHBR-D-100  FC Multimode Adapter, Round, Black caps Metal Housing, Phos. Bronze Sleeve. Bulk
Varenr:  ADA-FCUPHBR-D-100
ADA-FCAPCUZR02-D-100  FC Singlemode Adapter, Round, Green caps Metal Housing, Zirconia Sleeve. Bulk
Varenr:  ADA-FCAPCUZR02-D-100
ADA-FCUZR02-D-100  FC Singlemode Adapter, Round, White caps Metal Housing, Zirconia Sleeve. Bulk
Varenr:  ADA-FCUZR02-D-100
SP-CPC  Fiber Optic Scribe / Carbide Pen Cleaver 30º Wedge
Varenr:  SP-CPC
SP-OPT-FOS-3HOLE  Fiber Optic Stripper Three Hole 250µm, 900µm and 2/3mm
Varenr:  SP-OPT-FOS-3HOLE
SP-RIP-FO103-S Ripley-Tools Miller80355 Fiberoptisk strippetang, etthulls for 125µm fiber
Varenr:  SP-RIP-FO103-S
3M-2529 3M7000006052 Fibrlok 2 Universal optical fiber splice 250 - 900 µm
Varenr:  3M-2529
SP-F00-FR900-CLEAR  Furcation Tube 900µm  - Clear, 1 meter Accepts 250µm Bare Fiber
Varenr:  SP-F00-FR900-CLEAR
SP-F1-0017  Grey Fiber Optic Buffer Tube Stripper for up to 3 mm tubes
Varenr:  SP-F1-0017
TM-VOA-JW3303  Handheld Variable Optical Attenuator 2.5 - 60 dB, Singlemode, FC/PC
Varenr:  TM-VOA-JW3303
 
1 2 3 4 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.