Gbit Ethernet Bi-Di 1490/1550

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
SFP-GE-BX120D-45 Fiberworks SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 120km Tx/Rx=1490/1550nm, 31dB, LC
Varenr: SFP-GE-BX120D-45
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-BX120D-54 Fiberworks SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 120km Tx/Rx=1550/1490nm, 31dB, LC
Varenr: SFP-GE-BX120D-54
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-BX80D-45 Fiberworks SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 80km Tx/Rx=1490/1550nm, 26dB, LC
Varenr: SFP-GE-BX80D-45
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-GE-BX80D-54 Fiberworks SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 80km Tx/Rx=1550/1490nm, 26dB, LC
Varenr: SFP-GE-BX80D-54
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.