XENPAK

XENPAK er en transceiver for 10 Gigabit Ethernet som ble standardisert i 2001. Den er nå for det meste erstattet av nyere og mer kompakte transceivertyper men passer i en del eldre nettverksutstyr, spesielt fra Cisco. Konnektortypen er SC duplex.



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Produktvelger

Velg kriterier fra nedtrekksmenyene nedenfor så snevres utvalget inn. Til slutt vil du stå igjen med den eller de transceiverne som er best tilpasset ditt behov.

 

Tips: For å komme direkte til et spesifikt produkt med en bestemt koding og CWDM-/DWDM-kanal må du fjerne haken for "Grupper varianter" nedenfor.

 

Nullstill og lås produktfilter

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
XENPAK-ER Fiberworks XENPAK, 10GBase-ER, DDM, 40 km 1550nm, 13dB, SM
Varenr: XENPAK-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ER-Cxx Fiberworks XENPAK, 10GBase-ER, DDM, 40 km CWDM 1470-1610nm, 13dB, SM
Varenr: XENPAK-ER-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ER-Dxxxx Fiberworks XENPAK, 10GBase-ER, DDM, 40 km DWDM, 15 dB, SM
Varenr: XENPAK-ER-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-LR Fiberworks XENPAK, 10GBase-LR, DDM, 10 km 1310nm, 10dB, SM
Varenr: XENPAK-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-SR Fiberworks XENPAK, 10GBase-SR, DDM, 82m 850nm, 5dB, MM
Varenr: XENPAK-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ZR Fiberworks XENPAK, 10GBase-ZR, DDM, 80 km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: XENPAK-ZR
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ZR-Cxx Fiberworks XENPAK, 10GBase-ZR, DDM, 80 km CWDM 1470-1610nm, 23dB, SM
Varenr: XENPAK-ZR-Cxx
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ZR-Dxxxx Fiberworks XENPAK, 10GBase-ZR, DDM, 80 km DWDM, 23 dB, SM
Varenr: XENPAK-ZR-Dxxxx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.