Multirate 100M-2,7G

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
2818 2815 33371 2821
 
SFP-MR15D Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 15km 1310nm, 13dB, SM
Varenr: SFP-MR15D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-MR2D Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 2km 1310nm, 10dB, SM
Varenr: SFP-MR2D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-MR-MMF Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 300m 850nm, 8dB, MM
Varenr: SFP-MR-MMF
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-MR40D Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 40km 1310nm, 25dB, SM
Varenr: SFP-MR40D
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.