Utstyrsrelaterte tjenester

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
25416 23789
 
TEK-SERVICE-FUTURA  Konnektorbytte på FUTURA målesnor
Varenr:  TEK-SERVICE-FUTURA
TEK-KONNBYTTE-SCA  Konnektorbytte på målesnor, SC/APC
Varenr:  TEK-KONNBYTTE-SCA
TEK-KONNBYTTE-SCU  Konnektorbytte på målesnor, SC/UPC
Varenr:  TEK-KONNBYTTE-SCU
TEK-OMKODING-10G  Omkoding av 10G-transceiver SFP+ eller XFP
Varenr:  TEK-OMKODING-10G
TEK-OMKODING-SFP  Omkoding av 1G transceiver SFP
Varenr:  TEK-OMKODING-SFP
TEK-OMKODING-QSFP  Omkoding av 40G/100G transceiver QSFP+ eller QSFP28
Varenr:  TEK-OMKODING-QSFP
Nyheter
TEK-SERVICE-OCPM-18  Service på OCPM-18 CWDM Analyzer
Varenr:  TEK-SERVICE-OCPM-18
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.