22863 22863

Futura Launch Fiber G.652D

1000 meter, armoured fibers

Varenummer: TM-BLF-SM-1K-xxx-yyy
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
  • Installation/troubleshooting/OTDR testing essential: covers the OTDR’s dead zone, enabling loss measurement on the first and last connections of a fiber under test
  • Increase the life of the OTDR connector by reducing the number of matings on the OTDR connector
  • Singlemode model
  • SC/UPC or SC/APC connector for connection to your OTDR
  • Select the second connector suitable to your patch panel port
  • 1000 meter G.652D fiber
  • 3 mm armoured external pigtails
  • Classy high quality design - made in Italy
Teknisk info

Produktinformasjon

Sliping UPC-UPC (rett - rett)
Sliping APC-UPC (vinklet - rett)
Sliping APC-APC (vinklet - vinklet)
Konnektor LC/APC
Konnektor LC/UPC
Konnektor SC/UPC
Konnektor SC/APC
Konnektor ST/UPC
Konnektor FC/UPC
Konnektor FC/APC


Tilbehør
22863
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.