SFP+, 16/8/4 Fibre Channel, 100m

850nm, 4.5dB, DDM, MM, QLogic

Varenummer: SFP-16GFC-SD-Q
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 14.025 Gb/s, 8.5 Gb/s, 4.25 Gb/s Fibre Channel

 
FEATURES
• Up to 100m transmission at 850 nm on OM3 MMF
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• Built-in Dual CDR at 14.025 Gb/s and bypass at 4.25 Gb/s and 8.5 Gb/s
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 8G Fibre Channel
  • 16G Fibre Channel
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 4,5
Rekkevidde (km) 0,100
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.