42695

SFP+, 10GBase-LR, DDM, 100km

1528,77nm / 196,10THz, 28dB, Ericsson

Varenummer: SFP-10GL100-D9610-EN
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
 
APPLICATIONS
• 10G Ethernet
• 10G Fiber Channel
• Sonet/OC-192 & SDH/STM-64
• DWDM Networks
 
FEATURES
• 100km transmission at DWDM
 
• 28 dB link budget
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable + (SFP+) MSA compatible
• 29 DWDM lambdas (?): 1528.77 nm to 1550.92nm
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Single 3.3 V Power
• Temperature-stabilized DWDM EML laser transmitter
• 100Ghz ITU Grid, C-Band

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 28
Rekkevidde (km) 100
Bølgelengde (nm) DWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


42695
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.