SFP, 100/155Mbps FE, 80km

1550nm, 29dB, SM, Hirschmann

Varenummer: SFP-100Base-ZX-HI
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 100Base Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Operating temperature 0 °C to 70 °C
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Fast Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 29
Rekkevidde (km) 80
Bølgelengde (nm) 1550
DDM Nei
Konnektor LC Duplex


41900
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.