SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km

1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

Varenummer: SFP-1000Base-LXD-C
Alt. varenr: SFP-GE-L/GLC-LH-SMD
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
 • 1000Base-LX 
 • 1G Fibre Channel
 
FEATURES
 • Compatible with Small-Form Pluggable (SFP) MSA
 • SFF-8472 Digital Diagnostic Function
 • Compatible with IEEE 802.3z
 • Compatible with ANSI specifications for Fibre Channel
 • Dual data-rate of 1.25 Gb/s and 1.6025 Gb/s operation
 • Operating wavelength at 1310 nm
 • 10 km transmission with 9/125 µm SM fiber
 • 550 m transmission with 62.5/125 µm MM fiber
 • Duplex LC connector type
 • Compatible with FCC 47 CFR Part, Class B  Electromagnetic Interference (EMI)
 • Compatible with IEC 61000-4-2 and GR-1089-CORE  Electrostatic Discharge (ESD)
 • +3.3V single power supply
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Gigabit Ethernet
Mediatype
  • Singelmodus
  • Multimodus
Rekkevidde (dB) 10
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
612
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.