SFP+, 10GBase-LR, DDM, 40km DWDM 100GHz C-band, 15dB, SM

SFP+, 10GBase-LR, DDM, 40km

DWDM 100GHz C-band, 15dB, SM

Varenr: SFP-10G-LR40-Dxxxx
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
 
APPLICATIONS
• 10G Ethernet
• 10G Fiber Channel
• Sonet/OC-192 & SDH/STM-64
• DWDM Networks
 
FEATURES
• 40 km transmission at DWDM
 
• 15 dB link budget
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable + (SFP+) MSA compatible
• 40 DWDM lambdas (λ): 1530.33 nm to 1560.61 nm
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Single 3.3 V Power
• Temperature-stabilized DWDM EML laser transmitter
• 100Ghz ITU Grid, C-Band

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 15
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) DWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


5599