QSFP+, 40GBASE-SR4, 4 x 10.3 Gbps, 150m 850nm, 2dB, MM, MPO connector

QSFP+, 40GBASE-SR4, 4 x 10.3 Gbps, 150m

850nm, 2dB, MM, MPO connector

Varenr: QSFP-40G-SR4
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 40G Ethernet 
• Infiniband QDR
• Fiber channel
 
FEATURES
• High Channel Capacity: 40 Gbps per module
• Up to 11.1Gbps Data rate per channel
• Maximum link length of 100m links on OM3 multimode fiber or 150m on OM4 multimode fiber
• High Reliability 850nm VCSEL technology
• Electrically hot-pluggable
• Compliant with QSFP+ MSA
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 1.5 W
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 40 Gigabit Ethernet
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 2
Rekkevidde (km) 0,150
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor MPO


Tilbehør
19157