19167

QSFP+, 40GBASE-LR4, 4 x 10.3 Gbps, 10km

CWDM 1270-1330nm, 4.5dB, SM, LC

Varenr: QSFP-40G-LR4
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 40G Ethernet
• Data Center and LAN
• InfiniBand 
 
FEATURES
• 4 CWDM lanes Mux/Demux design (1271, 1291, 1311 and 1331 nm)
• Up to 11.1Gbps Data rate per wavelength
• Up to 10km transmission on SMF
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with QSFP+ MSA with LC connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 3.5 W
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 40 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 4.5
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm)
  • 1310
  • 4x CWDM (1270-1330)
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
19167