Patch MPO24(m) - MPO24(m), pol. A, 1 m 24-core singlemode G.652.D, 6mm, Yellow

Patch MPO24(m) - MPO24(m), pol. A, 1 m

24-core singlemode G.652.D, 6mm, Yellow

Varenr: P-G2D-M6Y-M2MaM2M-01
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
Teknisk info

Produktinformasjon

Bruksområde Annet
Fibertype Singelmodus G.652.D
Polaritet A
Kjønn Hann - hann
Konnektortype MPO Base-24 (MPO24)


36731