Handheld Variable Optical Attenuator

2.5 - 60 dB, Singlemode, FC/PC

Varenummer: TM-VOA-JW3303
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
SPECIFICATIONS:
 
Attenuating wavelength Range
Fiber Model
Optical Connector
Calibrated wavelengths
Measurement Range
Resolution
Minimize Insertion Loss
Linearity
Repeating
Attenuating Accuracy
Return Loss at Input/ Output
Max input
Displaying type
Operation temperature
Operation Time
Storage temperature
humidity
Dimensions
Weight
1260~1650nm
9/125µm SM
FC/PC
1310/1490/1550/1625nm
2.5~60dB
0.05dB
< 2.5dB
±0.5dB
±0.2dB
±0.8dB
> 35dB (typical value 40dB)
+27dBm
128 x 64 pixels black and white LCD w/backlight
0~40° C
40 hours
-10~60°C
0~85% (non- condensating)
180 x 90 x 36.5 mm
427g
Teknisk info


22223
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.