44244 44244 44244

OTDR OPX-BOXe, 1650nm(F) 32dB SC/APC

Appstyrt u/skjerm. iOS/Android/Win, WiFi

Varenr: VX-OPX-65F-32DB-1
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

Robust OTDR i lommestørrelse

OPX-BOXe Er en kompakt OTDR som kontrolleres ved hjelp av Fiberizer programvare. Enheten kan kontrolleres via WiFi, Bluetooth eller USB fra Windows, iOS, Linux eller Android enheter.

Fiberizer™ programvare for for Windows® Desktop, Android™ og Apple® er tilgjengelig for å bidra med dataoverføring, resultatstyring og raportgenerering for diverse VeEX fiberoptiske tester. Besøk Fiberizer siden for mere detaljer.


Leveres med

      
  • OPX-BOXe Chassis/batteripakke
  • AC adapter/strømledning
  • Bæreveske
  • Brukverveilledning på USB minnepenn
  • MikroUSB til USB kabel

    Egenskaper

    • Styres med WiFi, Bluetooth wireless og USB kabel
    • inntil tre bølgelengder for OTDR testing inklusive live port (1625/1650nm)
    • Inntil 43dB dynamisk område og ned til 1/4m dødsone
    • Valgbar lyskilde (via OTDR port)
    • Valgbar visuell feil finner (VFL)
    • Multimode og single mode bølgelengde test opsjoner - 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 og 1650nm
    • WiFi modus som aksess punkt eller Client modus
    • BT via BLE eller PAN profil for kommunikasjon med BT enheter, inkl. iPad/iPhone
    • VFL og OLS kan aktiveres lokalt med et knappetrykk
    • Fast og omskiftbare optisk adapter (SC/FC/ST/LC)
    • Robust etui og gap-fri design beskytter enheten mot tøffe miljøer
    Teknisk info


    Tilbehør
    Alternativer
    44244