VeEX FX150+ OTDR QUAD SM/MM 27-38dB

Wifi, Bluetooth, V-Scout, SC/PC, SC/APC

Varenummer: VX-FX150-QUAD-38DB-1
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørRelaterte produkter
Beskrivelse

Feltinstrument
5" touchskjerm
Oppladbart Lithium Polymer batteri
> 9 timers bruk
Kan fjernstyres
V-Scout multipuls målinger
.SOR, .png og pdf lagring

 

Multimodus port:

  • 850/1300 nm med rekkevidde hhv. 27/27 dB
  • SC/PC konnektor

Singlemodus port:

  • 1310/1550 nm med rekkevidde hhv. 38/35 dB
  • SC/APC konnektor
Teknisk info


Tilbehør
Relaterte produkter
40896
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.