CWDM løse moduler - OADM

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
F-COADM-1-xx-O9 Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 3-port filter for splicing, 900 µm
Varenr: F-COADM-1-xx-O9
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-IY-LCSC-xx Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM Patchcord style, LC - SC connectors
Varenr: F-COADM-1-IY-LCSC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
F-COADM-1-IY-LC-15WB Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1550 nm wide Patchcord style, LC connectors UPC/APC
Varenr:  F-COADM-1-IY-LC-15WB
F-COADM-1-IY-LS-15WB Fiberworks Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1550 nm wide Patchcord style, LC UPC/APC and SC/APC
Varenr:  F-COADM-1-IY-LS-15WB
F-COADM-1-57-LCFC-IY SmartOptics Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1571 nm Ruggedized, LC/UPC-FC/UPC, 3 mm snorer
Varenr:  F-COADM-1-57-LCFC-IY
F-COADM-BIDI1-5557-O Fiberworks Fiberworks 1 ch. single fiber CWDM OADM C55 & C57, E/W, for splicing.
Varenr:  F-COADM-BIDI1-5557-O
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.